Лебозол®-Тотал Кеа + амінокислоти

Про продукт

  • Розчин добрив групи NPK з поживними мікроелементами 6-12-6
  • Густина: 1,24 кг/л
  • Показник pH: <2,7
  • Колір: коричнево-зелений
  • Зберігання: від 0°С до +30°С

Основні компоненти:


9,1% загального азоту (115 г/л N); 2,0% фосфату (25 г/л P2O5); 4,5% загального калію (55 г/л K2O)

 

До складу також входять:


0,05% водорозчинного бору в якості боретаноламіну (1 г/л В); 0,3% водорозчинної міді у вигляді нітрату міді (4 г/л Cu); 1,5% водорозчинного марганцю (19 г/л Mn); 0,4% водорозчинного нітрату цинку (6 г/л Zn); 1,7% водорозчинного магнію (21 г/л MgO)

Змішуваність


Препарат Тотал Кеа + амінокислоти можна змішувати зі звичайними засобами захисту рослин. Але у зв’язку з тим, що на практиці неможливо передбачити всі варіанти, завжди доцільно проводити спробу змішування невеликих кількостей препаратів, які заплановані для приготування робочого розчину. При змішуванні Тотал Кеа + амінокислоти з позакореневими добривами чи із ЗЗР, обприскувач на 2/3 необхідно заповнити водою та по черзі додавати препарати. Тотал Кеа + амінокислоти завжди потрібно змішувати з робочим розчином в останню чергу.

Дія препарату

Завдяки наявності в препараті відповідної кількості макро-, мікроелементів та органічних речовин Тотал Кеа + амінокислоти сприяє росту рослин, підвищенню врожайності, розвитку кореневої системи, швидкому проростанню насіння, покращенню сходження та активному розвитку рослин.

Застосування

Культура Ціль Рекомендації
Для усіх культур Протруювання насіння, забезпечення
поживними речовинами паростків
2-4 л/т для обробки насіння
Злаки Протруювання насіння, забезпечення
поживними речовинами паростків
3-4 л/т для обробки насіння